טיפול במבוגרים
טיפול במבוגרים

החלטתם לבדוק את עניין הטיפול אבל אין לכם מושג מה קורה שם?

התעלומה היא לא באמת תעלומה אלא במלה אחת מפגש – מפגש בין שני אנשים בחדר הטיפול שאחד מהם הוא המטפל והשני בחר בו כמי שיעזור לו לעבור תהליך טיפולי. הגעתו של אדם לטיפול אינה עניין של מה בכך ולעתים מלווה בתחושות מעורבות של כעס, אכזבה ומנגד יכולה להיות ציפיה לא ריאלית למשהו לא מושג. לכן צעד ראשון בקשר הטיפולי הינו היכרות, תיאום ציפיות ובניית קשר של אמון ובטחון.

מהו מושג הפסיכותרפיה ומה ההקשר שלו לטיפול ?

פסיכו=נפש, תרפיה=טיפול. המשמעות המילולית היא טיפול בנפש או בשפה מוכרת יותר טיפול רגשי. זה טיפול שבא לסייע להתפתחות האישיות, להעלאת המודעות העצמית של האדם, לאנשים צעירים בתחילת דרכם המקצועית, אנשים שחווים משבר כגון אובדן בן זוג, גירושין, פיטורין וכדומה. כמו כן, בא לסייע בהתמודדות עם מגוון רחב של הפרעות וקשיים רגשיים. בטיפול זה משתמש הפסיכותרפיסט בשיחה, דמיון מודרך, בעיבוד חלומות ובכל כלי שלמד בדרכו המקצועית וסבור שיתאים למטופל שמולו.

בעבודתי עם מבוגרים אני רואה את עצמי כמטפלת אקטיבית שמתערבת לפי הצורך ובמקביל זוכרת כל העת את חשיבות הקשר האנושי והדיאלוג עם המטופל. גילו של המטופל הבוגר יכול להיות 30, 50 ואף 80. בכל גיל, אדם יכול להיתרם מטיפול, בהנחה כמובן שקיימת מוטיבציה פנימית לשינוי.

לייעוץ מקצועי צרו קשר

052-8682268
איך אני יכולה לעזור?

אם הנכם מתלבטים לגבי ילדכם או לגבי עצמכם, נמצאים במשבר כלשהוא או נתקלים בכל דבר אחר שגורם לכם להרהר שאתם זקוקים לשוחח עם איש מקצוע, אני מחכה לכם עם אוזן קשבת בשילוב (המנצח) של מקצועיות ואנושיות.

כע,

,

למידע מקצועי נוסף

10+

שנות וותק וניסיון

385+

Houses Built

287+

Offices Built

נגישות